O NAS - Drumclinic

Idź do spisu treści

Menu główne

O NAS

Drumclinic to szkoła perkusyjna powołana z myślą o nauczaniu gry na zestawie perkusyjnym wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności muzycznych. Każdy z uczniów jest traktowany w naszej szkole w sposób  indywidualny - dopasowujemy program i sposób prowadzenia zajęć do jego możliwości percepcyjnych (szczególnie ważne w przypadku dzieci), a także poziomu zaawansowania i preferencji muzycznych.

Nasi nauczyciele to doświadczeni perkusiści - studenci i absolwenci akademii muzycznych o specjalności zestaw perkusyjny, mogący pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym i pedagogicznym. W procesie nauczania wykorzystujemy materiały szkoleniowe opracowane i rekomendowane przez wybitnych polskich i zagranicznych perkusistów oraz renomowane szkoły perkusyjne.

Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego Drumclinic oferuje swoim podopiecznym bardzo dobrą bazę lokalową i sprzętową. Posiadamy sale do ćwiczeń indywidualnych oraz wysokiej jakości instrumenty:
- zestawy akustyczne (Gretsch, PDP, Taye)
- werble (Gretsch, Taye, PDP, Mapex)
- pady treningowe (Vic Firth)
- systemy nagłośnieniowe (Yamaha, Behringer)

Zajęcia z pedagogiem mają charakter indywidualny, odbywają się raz w tygodniu i w zależności od wybranego programu nauczania trwają 30 lub 60 minut. Oprócz lekcji indywidualnych  wszyscy uczniowie Drumclinic mają dostęp do sal ćwiczeniowych przez 7 dni w tygodniu.

Znakomita lokalizacja to nasz kolejny atut. Drumclinic ma swoją siedzibę  we Wrocławiu przy Al. Wiśniowej 81 (budynek Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego)Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego