Drum Clinic

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

Drum Clinic to szkoła perkusyjna powołana  z myślą o nauczaniu gry na zestawie perkusyjnym oraz etnicznych instrumentach perkusyjnych wszystkich chętnych, niezależnie od ich wieku i poziomu posiadanych umiejętności muzycznych. Każdy z uczniów traktowany jest w naszej szkole w sposób indywidualny -  dopasowujemy program i sposób prowadzenia zajęć do jego możliwości percepcyjnych (szczególnie ważne w przypadku dzieci), a także  poziomu zaawansowania i preferencji  muzycznych.

Nasi nauczyciele to doświadczeni perkusiści, absolwenci akademii muzycznych o specjalności zestaw perkusyjny, mogący pochwalić się  bogatym dorobkiem zarówno artystycznym jak i pedagogicznym.
W przypadku etnicznych instrumentów perkusyjnych współpracujemy z tzw. "native musicians"

W procesie nauczania wykorzystujemy  materiały szkoleniowe  opracowane i rekomendowane przez wybitnych polskich i zagranicznych  perkusistów oraz renomowane szkoły perkusyjne.

Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego Drum Clinic oferuje swoim podopiecznym bardzo dobrą bazę lokalową jak i sprzętową. Posiadamy sale do ćwiczeń indywidualnych  oraz wysokiej jakości instrumenty:

  • zestawy akustyczne (Gretsch, Taye, PDP)

  • werble (Gretsch, Taye, PDP, Mapex)

  • pady treningowe (Vic Firth)

  • congi, bongosy (LP, Meinl)


Zajęcia z pedagogiem  mają charakter indywidualny,
odbywają się raz w tygodniu i w zależności od wybranego programu naucznia trwają 30 lub 60 minut.  Oprócz lekcji indywidualnych każdy podopieczny Drum Clinic  ma możliwość korzystania z sali ćwiczeniowej. Ponadto raz w semestrze planujemy  grupowe workshopy z wybitnymi „drummerami” z Polski i Zagranicy.

Zainteresowanych zapraszamy na darmową lekcję pokazową, w ramach której nasi nauczyciele pokażą jak i czego uczymy w Drum Clinic a przy okazji zapoznają się z Waszym poziomem umiejętności.


W tym celu  prosimy w wypełnienie formularza (strona główna)  lub kontakt telefoniczny/mailowy (zakładka kontakt)

 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego