...

O nas

Kogo i jak uczymy?

Drumclinic to szkoła perkusyjna powołana z myślą o nauczaniu gry na zestawie perkusyjnym wszystkich pasjonatów, niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności muzycznych. Każdy z uczniów jest traktowany w naszej szkole w sposób indywidualny – dopasowujemy program i sposób prowadzenia zajęć do jego możliwości percepcyjnych (co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci), a także poziomu zaawansowania i preferencji muzycznych.

Doświadczeni nauczyciele

Nasi nauczyciele to doświadczenie perkusiści – studenci i absolwenci akademii muzycznych o specjalności zestaw perkusyjny mogący pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym i pedagogicznym. To muzycy – praktycy, którzy na co dzień współpracują ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej  oraz realizują własne projekty artystyczne.

Profesjonalny sprzęt

Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego Drumclinic oferuje swoim podopiecznym bardzo dobrą bazę lokalową i sprzętową. Posiadamy sale do ćwiczeń indywidualnych oraz wysokiej jakości instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy:

Jak wyglądają zajęcia?

Indywidualne zajęcia z pedagogiem odbywają się raz w tygodniu i w zależności od wybranego programu trwają 30 lub 60 minut. W procesie nauczania wykorzystujemy materiały szkoleniowe opracowane przez wybitnych polskich i zagranicznych perkusistów. Oprócz lekcji indywidualnych wszyscy podopieczni Drumclinic mają dostęp do sal ćwiczeniowych przez 7 dni w tygodniu.

Gdzie nas znajdziesz?

Znakomita lokalizacja to nasz kolejny atut. Drumclinic ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy al. Wiśniowej 81 (budynek Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego)
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.