...

O nas

Kogo i jak uczymy?

Drumclinic to szkoła perkusyjna powołana z myślą o nauczaniu gry na zestawie perkusyjnym wszystkich pasjonatów, niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności muzycznych. Każdy z uczniów jest traktowany w naszej szkole w sposób indywidualny – dopasowujemy program i sposób prowadzenia zajęć do jego możliwości percepcyjnych (co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci), a także poziomu zaawansowania i preferencji muzycznych.

Doświadczeni nauczyciele

Nasi nauczyciele to doświadczenie perkusiści – studenci i absolwenci akademii muzycznych o specjalności zestaw perkusyjny mogący pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym i pedagogicznym. To muzycy – praktycy, którzy na co dzień współpracują ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej  oraz realizują własne projekty artystyczne.

Profesjonalny sprzęt

Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego Drumclinic oferuje swoim podopiecznym bardzo dobrą bazę lokalową i sprzętową. Posiadamy sale do ćwiczeń indywidualnych oraz wysokiej jakości instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy:

Jak wyglądają zajęcia?

Indywidualne zajęcia z pedagogiem odbywają się raz w tygodniu i w zależności od wybranego programu trwają 30 lub 60 minut. W procesie nauczania wykorzystujemy materiały szkoleniowe opracowane przez wybitnych polskich i zagranicznych perkusistów. Oprócz lekcji indywidualnych wszyscy podopieczni Drumclinic mają dostęp do sal ćwiczeniowych przez 7 dni w tygodniu.

Gdzie nas znajdziesz?

Znakomita lokalizacja to nasz kolejny atut. Drumclinic ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy al. Wiśniowej 81 (budynek Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego)
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.